INTELIGENTNE BUDYNKI

in0
in1
in2

Postaw na wygodę i nowoczesność instalując w swoim budynku system inteligentnego sterowania obiektem. Znacząco uprzyjemni i ułatwi on zarówno pracę i kierowanie firmą, jak i odpoczynek w domowym zaciszu. Ponadto zapewni dotychczas niespotykany standard bezpieczeństwa!

To my stworzymy Twój inteligentny dom. Zadbamy o poprawną instalację wszystkich systemów, tak żebyś nie musiał się niczym przejmować. Kiedy pierwszy raz zasmakujesz tej wygody, już nigdy nie zrezygnujesz z inteligentnych systemów zarządzania.

KOMFORT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Kiedyś, po wejściu zimą do domu trzeba było rozpalić w piecu. Teraz temperatura sama zmieni się na taką, jaką ustawiłeś wcześniej, żaluzje rozsuną się, a gdy zasiądziesz w salonie z głośników wybrzmi Twoja ulubiona playlista. Twój dom zapamięta Twoje wybory, a Ty zmienisz je za pomocą jednego pilota i dostosujesz każdy z parametrów do swoich potrzeb w kilka sekund!

BEZPIECZEŃSTWO RODZINY. BEZPIECZEŃSTWO DOBYTKU

Inteligentny dom wyposażony jest we wszystkie niezbędne czujniki i systemy alarmowe, które poinformują Cię o zagrożeniu w postaci pożaru, zalania, czy ulatniania się gazu. Co więcej, Twój inteligentny dom sam zareaguje na zagrożenie i postara się wyeliminować jego źródło, na przykład poprzez zablokowanie głównych zaworów.

Na wakacjach oczywiście też będziesz mógł spać spokojnie. Zainstalowany w domu lub firmie system inteligentnego zarządzania obiektem nie tylko natychmiast powiadomi Cię o próbie włamania – możliwa jest również instalacja systemu symulującego obecność domowników lub pracowników, co może skutecznie odstraszyć agresora zanim zdąży narobić większych szkód.

PODWÓJNIE EKO

System inteligentnego zarządzania to świetne rozwiązanie nie tylko dla domu, ale i dla firmy. W obu tych przypadkach wpłynie znacznie na koszty utrzymania obiektu. System sam wykryje, kiedy wszyscy opuszczą pomieszczenie i zgasi światła, obniży temperaturę gdy domowników lub pracowników nie ma obecnie w budynku, będzie zarządzał wentylacją, klimatyzacją, a Ty nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale przysłużysz się również środowisku. Ekonomia i ekologia idą tu w parze!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

W naszej firmie korzystamy tylko ze sprawdzonych systemów inteligentnego zarządzania renomowanych marek Satel, Fibaro i Grenton. Co więcej, instalacja systemu o określonej funkcjonalności nie ogranicza Twojej możliwości jego rozbudowy, kiedy będziesz chciał go rozszerzyć o nowe opcje.