SYSTEMY MONITORINGU CCTV

Kamery przemysłowe CCTV to skuteczny i znany sposób zabezpieczenia obiektu przed atakiem włamywaczy. Sama obecność kamery zniechęca wielu przestępców, a w przypadku popełnienia kradzieży na terenie naszego domu lub firmy pozwala na łatwiejsze zidentyfikowanie sprawców. 

W naszej firmie zajmujemy się instalacją monitoringu CCTV w technologiach IP, HDCVI i UHD. Te rozwiązania zapewniają świetną jakość obrazu i nadzór obiektu przez 24 godziny na dobę, bez konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników. Co więcej, dzięki dostępności sprzętu wielu renomowanych marek, jesteśmy w stanie zapewnić zindywidualizowane rozwiązania dla Twojej firmy. 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W MONITORING?

Jeśli chcemy, żeby nasz system telewizji przemysłowej działał bez zarzutu, jego instalacją powinni zająć się profesjonaliści. Nie chodzi tu tylko o dobór niezawodnego sprzętu, ale także odpowiednie rozmieszczenie kamer na terenie obiektu i wybór właściwej technologii. 

W naszej firmie odchodzimy zdecydowanie od stosowania klasycznych systemów analogowych, które są powszechne w firmach w całej Polsce. Dlaczego? Otóż tego typu monitoring CCTV dostarcza obraz bardzo niskiej jakości (mniejszą niż 1 megapiksel) i o bardzo małej liczbie klatek na sekundę. 

NOWOCZESNE SYSTEMY MONITORUJĄCE

Jeśli planujesz wymianę starego systemu analogowego, to dobrym wyborem będzie HD-CVI. Dużą zaletą tej technologii jest znaczna poprawa jakości obrazu w stosunku do starszego rozwiązania, przy jednoczesnym braku potrzeby wymiany okablowania. HD-CVI działa na kablach od systemów analogowych i nawet, jeśli ma być instalowany od podstaw, to cechuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Jeśli zależy Ci na natychmiastowym otrzymywaniu obrazu – chociażby w przypadku, gdy Twoja firma ma kilka oddziałów lub chcesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny kiedy wyjeżdżasz na wakacje, zainteresować może Cię technologia CCTV IP. Zapewnia ona nie tylko świetną jakość obrazu, ale również jego natychmiastowe przesyłanie dzięki łączu internetowemu i często – dodatkową funkcjonalność, bo każdy element systemu jest w zasadzie mikrokomputerem.

OBRAZ W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Poza systemem HD-CVI i IP oferujemy również możliwość instalacji systemów przesyłających obraz w jakości Ultra HD, czyli 3840 x 2160 pikseli. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku ochrony miejsc o szczególnej wartości i w przypadku popełnienia przestępstwa, pozwoli dostarczyć policji szczegółowe dowody.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, który rodzaj monitoringu będzie najlepszy do Twojego domu lub firmy. Wszystkie nasze systemy to produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów: Dahua, Hikvision i Kenik.