SYSTEMY ALARMOWE

alarm1
alarm3
alarm2

Pozwól nam zadbać o bezpieczeństwo Twoich najbliższych i Twojego dobytku. Skorzystaj z naszych usług instalacji nowoczesnych i skutecznych systemów alarmowych. Dzięki współpracy z firmą Satel możemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości usługi i instalacje, chroniące nie tylko przed wizytą nieproszonych gości.

JAKOŚĆ SATEL

Współpracujemy z polską firmą Satel, która na rynku systemów alarmowych obecna jest od 1990 roku i stale się rozwija, dotychczas zyskując dystrybutorów w ponad 60 krajach Europy i Azji! Cały produkt oraz oprogramowanie opracowane są przez Satel, a proces produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany i nadzorowany przez zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów.

Obecnie dzięki współpracy z Satel możemy zaoferować Państwu systemy alarmowe do każdego rodzaju budynku – od małych domków działkowych i mieszkań, po wielkie hale produkcyjne, sale weselne i kluby. Dysponujemy możliwością instalowania systemów alarmowych przewodowych, bezprzewodowych i hybrydowych.

BEZPIECZEŃSTWO MAŁEGO DOMU I MIESZKANIA

Nieważne czy mieszkasz w domu na otwartej działce, czy dzielisz swój blok z setką innych lokatorów – włamanie może przydarzyć się każdemu, a w obecnych czasach bierność społeczeństwa zachęca przestępców do podejmowania śmiałych działań, nawet w blokach mieszkaniowych. O swoje bezpieczeństwo nie musisz jednak dbać sam – skorzystaj z systemu alarmowego Micra lub Versa dla małych i średnich budynków.

MODUŁ ALARMOWY PERFECTA

To najlepsze rozwiązanie dla małych domków działkowych i niewielkich mieszkań. Obsługuje on nie tylko bezprzewodowe czujniki ruchu chroniące przed włamaniem – system można doposażyć także w czujkę dymu i wilgoci, które skutecznie uchronią Cię (a kto wie – może również Twoich sąsiadów) przed pożarem lub zalaniem. Systemem można sterować zdalnie, za pomocą specjalnego pilota lub smartfona z dedykowaną aplikacją

MODUŁ ALARMOWY VERSA

Centrala VERSA to świetne rozwiązanie dla domów i niewielkich firm. Dzięki możliwości podłączenia urządzeń za pomocą tradycyjnego systemu kablowego, jak i nowoczesnego – radiowego, VERSA może być z powodzeniem dostosowana do specyficznych potrzeb Twojego budynku.

CHROŃ MAJĄTEK FIRMY

Wykorzystanie rozwiązań Satel pozwala nam również na ochronę nawet bardzo dużych powierzchni. Mamy wiele możliwości wyboru, ponieważ urządzenia są ze sobą kompatybilne, a hybrydowe rodzaje instalacji pozwalają na rozmieszczenie czujek nawet w ogromnych halach produkcyjnych czy magazynach. Przykładem może być system PERFECTA, który można łączyć z czujnikami innych serii, a sama centrala wyposażona jest w możliwość wezwania określonego rodzaju pomocy. Systemy mogą być konfigurowane i sterowane zdalnie również dzięki specjalnemu software’owi od Satel. 

Chcesz się dowiedzieć, który system sprawdzi się w Twoim domu lub budynku najlepiej? Zachęcamy do kontaktu i konsultacji z naszym przedstawicielem!