USŁUGI INFORMATYCZNE

kom1
kom2
kom3

ROZWIĄZUJEMY 99%* TRUDNOŚĆ IT 

*pozostałe 1% to problemy na które cywilizacja nadal szuka rozwiązania.

Innowacyjna firma potrzebuje skutecznych rozwiązań, które pozwolą zoptymalizować procesy w jej zarządzaniu. Kiedy rozwijasz biznes lub pracujesz nad nowym projektem, dzięki naszej usłudze nie musisz martwić się o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego środowiska IT dla swoich pracowników. 

Oferujemy usługi dla każdego, dlatego duże firmy otrzymają od nas profesjonalną pomoc, małe podmioty i klienci prywatni mogą liczyć na oszczędności.  

OUTSOURCING IT

Jeśli firma ma funkcjonować wydajnie, potrzebuje sprawnego i bezpiecznego systemu informatycznego, który ułatwi wewnętrzną komunikację i swobodną wymianę informacji. Stawiając na usługi zewnętrznej firmy IT zyskujesz elastyczność oraz:

  • znaczną oszczędność czasu w przypadku awarii,
  • oszczędność środków pieniężnych,
  • bezpieczeństwo pracy i nadzorowanie systemów informatycznych przez stały i sprawny zespół IT,
  • pomoc w doborze i instalacji oprogramowania niezbędnego do wykonywania zadań w firmie,
  • zapewnienie bezpieczeństwa i ewentualne odzyskiwanie danych,
  • wykrywanie prób ataków sieci firmowej,
  • kontrola obciążenia serwerów oraz komputerów firmowych,
  • stworzenie spójnego systemu informatycznego firmy.

Zapomnij o zatrudnianiu informatyków na pełen etat, pomimo tego, że ich pomoc przyda się tylko raz na jakiś czas. Unikniesz nie tylko kosztów stałych związanych z wypłacaniem wynagrodzenia, ale oszczędzisz też koszty stałe, które wydałbyś na utrzymanie stanowiska pracy.. Zewnętrzny zespół IT przejmie wszystkie skomplikowane zadania i zajmie się obsługą zaplecza technicznego Twojej firmy. 

SERWISOWANIE SPRZĘTU I IT – NIE TYLKO DLA FIRM

Z problemami ze sprzętem może borykać się każdy – nie tylko firmy, ale również użytkownicy prywatni. Drukarka znowu nie chce drukować? Nowe urządzenie nie jest “widziane” przez system operacyjny? To żaden problem! Stawiając na nasze usługi masz pewność szybkiej i kompleksowej naprawy sprzętu informatycznego. Jako użytkownik prywatny możesz skorzystać z każdego rodzaju pomocy, jaki oferujemy firmom – również przy doborze programów czy serwisie sprzętu niezwiązanym z mechaniczną awarią – na przykład jeśli chcesz po prostu oczyścić swój komputer z wirusów i niepotrzebnych danych. Może się okazać, że sprzęt który planowałeś wymienić jest jeszcze całkiem sprawny – wystarczy odpowiednia profilaktyka, a Ty zaoszczędzisz znaczną sumę pieniędzy.

HELPDESK – NATYCHMIASTOWE WSPARCIE TO EFEKT DOBREJ KOMUNIKACJI 

Zdajemy sobie sprawę, że Informatyk to nie tylko osoba, która naprawi Twój sprzęt – pomoże on także w doborze oprogramowania i powie, jak właściwie postępować ze sprzętem, dlatego komunikacja z klientami jest dla nas istotnym elementem usługi..